+48 ​12 445 93 39  +48 ​501 292 344

Ortopedia

Zapoznaj się z naszymi lekarzami.

lek. Mateusz Gąciarz

Ortopeda

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu oraz medycyny sportowej. Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywał w trakcie pracy w Szpitalnym Oddzia​le Ratunkowym oraz Oddziale Urazowo-Ortopedycznym SP ZOZ MSW w Krakowie, w którym jest zatrudniony do chwili obecnej. 

Umów wizytę

dr hab. n. med. Przemysław Pękala

Ortopeda

Absolwent wydziału lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum. Wykładowca w Katedrze Ortopedii, Traumatologii i Rehabilitacji Krakowskiej Akademii. Na co dzień pracuje na Oddziale Chirurgii Urazowej, Ortopedii i Rehabilitacji (rezydent, ortopedia i traumatologia narządu ruchu) w Małopolskim Szpitalu Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym w Krakowie (dawnej Krakowskie Centrum Rehabilitacji i Ortopedii - KCRiO). Autor licznych publikacji naukowych posiadających Impact Factor oraz doniesień konferencyjnych. 

Umów wizytę

lek. Jakub Marciniak

Ortopeda

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, rezydent Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Szpitala MSWiA w Krakowie. Zajmuje się diagnostyką ultrasonograficzną, leczeniem zachowawczym a także małoinwazyjnymi metodami leczenia schorzeń narządu ruchu ze szczególnym uwzględnieniem chorób stawu kolanowego.

Umów wizytę