+48 ​12 445 93 39  +48 ​501 292 344

Ortopedia

Zapoznaj się z naszymi lekarzami.

lek. Mateusz Gąciarz

Ortopeda

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu oraz medycyny sportowej. Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywał w trakcie pracy w Szpitalnym Oddzia​le Ratunkowym oraz Oddziale Urazowo-Ortopedycznym SP ZOZ MSW w Krakowie, w którym jest zatrudniony do chwili obecnej. 

Umów wizytę

dr hab. n. med. Przemysław Pękala

Ortopeda

Absolwent wydziału lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum. Wykładowca w Katedrze Ortopedii, Traumatologii i Rehabilitacji Krakowskiej Akademii. Na co dzień pracuje na Oddziale Chirurgii Urazowej, Ortopedii i Rehabilitacji (rezydent, ortopedia i traumatologia narządu ruchu) w Małopolskim Szpitalu Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym w Krakowie (dawnej Krakowskie Centrum Rehabilitacji i Ortopedii - KCRiO). Autor licznych publikacji naukowych posiadających Impact Factor oraz doniesień konferencyjnych. 

Umów wizytę

lek. Jakub Marciniak

Ortopeda

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, rezydent Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Szpitala MSWiA w Krakowie. Zajmuje się diagnostyką ultrasonograficzną, leczeniem zachowawczym a także małoinwazyjnymi metodami leczenia schorzeń narządu ruchu ze szczególnym uwzględnieniem chorób stawu kolanowego.

Umów wizytę

lek. Michał Radoń

Ortopeda

Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Lekarskim. Lekarz Oddziału Urazowo-Ortopedycznym Szpitala Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Krakowie. Zajmuje się diagnostyką (również ultrasonograficzną) oraz leczeniem zachowawczym i zabiegowym schorzeń narządu ruchu ze szczególnym naciskiem na metody małoinwazyjne. Systematycznie poszerza swoją wiedzę oraz umiejętności uczestnicząc w sympozjach oraz szkoleniach.

Umów wizytę