+48 ​12 445 93 39  +48 ​501 292 344

Kardiologia

Uzyskaj ważne informację oraz listę lekarzy.

Leczenie chorób oraz wad serca, diagnozowanie układu sercowo-naczyniowego. Dziedzina, w której nasi specjaliście rozpoznają wady serca i uwarunkowania genetyczne. W szczególności powinniśmy udać się na konsultację, jeśli w naszym codziennym funkcjonowaniu zauważymy kołatanie serca, nierówne bicie serca, zawroty głowy, duszności, omdlenia i zasłabnięcia. Są to objawy, których nie można lekceważyć, a szybka skuteczna diagnoza pozwoli unikać poważniejszych problemów zdrowotnych. 

Nasi kardiolodzy szczegółowo i precyzyjnie podchodzą do każdego przypadku naszych pacjentów. Ustalając skuteczną i szybką metodę leczenia objawów. Trafna diagnoza pozwoli Państwu w jak najszybszym czasie powrócić do pełnej sprawności.

Co leczymy?

  • nadciśnienie tętnicze, 
  • choroba niedokrwienna serca, 
  • niewydolność serca,

dr n. med. Barbara Widlińska

Kardiolog / Internista

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W trakcie studiów poszerzała swoją wiedzę także w Rheinische Friedrich Wilhelms Universität w Bonn, gdzie odbyła 6 miesięczny staż. Tytuł specjalisty w dziedzinie chorób wewnętrznych uzyskała w 2016 roku. Tytuł specjalisty w dziedzinie kardiologii w 2020r. Tytuł dr n.med. uzyskała w 2019r.

Umów wizytę