+48 ​12 445 93 39  +48 ​501 292 344

Fizjoterapia

Uzyskaj ważne informację oraz listę specjalistów.

Fizjoterapia to integralna część medycyny, dzięki której łatwiej w naturalny sposób przywrócić pełną sprawność ruchową, a co za tym idzie, ograniczyć ból związany zazwyczaj z urazami wywołanymi na skutek wypadków oraz przeciążeń fizycznych.

Nasi fizjoterapeuci pozwolą państwu przywrócić sprawność, która poprawi jakość Państwa życia. Dokładnie i starannie podchodzimy do każdego pacjenta, a każdy uraz traktujemy indywidualnie dopasowując do tego odpowiednie techniki i metody leczenia, które wpłyną efektywnie na komfort Państwa sprawności ruchowej. Odpowiednia ocena i diagnoza pozwoli na szybszą i skuteczniejszą ścieżkę leczenia. 

Pierwsza wizyta, która odbywa się z pacjentem, wykonywana jest na zasadzie wywiadu, aby poddać pacjenta odpowiednim badaniom. Na tej podstawie fizjoterapeuta może zacząć prowadzić skuteczną terapię. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, potrzeby rozszerzenia diagnostyki, pacjent jest kierowany na konsultację ortopedyczną, w której uczestniczy również fizjoterapeuta. 

Wykonujemy również niezbędne badania USG narządów ruchu.

Co leczymy?

  • schorzenia kręgosłupa i narządu ruchu 
  • dyskopatie
  • rwa kulszowa
  • rwa ramienna
  • choroba zwyrodnieniowa
  • przewlekłe zespoły bólowe pleców
  • bóle głowy
  • zespoły przeciążeniowe sytemu mięśniowo-powięziowego
  • stany po urazach (skręcenia, złamania)
  • dolegliwości bólowe stawów obwodowych 

W naszej placówce ortopedzi ściśle współpracują z fizjoterapeutami co pozwala na szybszy powrót do zdrowia. 

mgr Marcin Woźniak

Fizjoterapeuta

 Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.  Doświadczenie zawodowe zdobywał podczas kursów zawodowych, certyfikowany terapeuta IFOMPT, metody Mc Kenzie, Osteopatyczna Diagnostyka i leczenie oraz wielu innych. W pracy zawodowej zajmuje się głównie pacjentami z problemami ortopedycznymi. Korzysta również z metod fizjoterapii inwazyjnej pod kontrolą USG: EPTE - Przezskórna Elektroliza

Umów wizytę

mgr Julian Kosiba

Fizjoterapeuta

Absolwent fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. W gabinecie pomaga głównie pacjentom z dolegliwościami bólowymi i dysfunkcjami kręgosłupa, stawów obwodowych, po urazach oraz zabiegach operacyjnych. Na co dzień wykorzystuje umiejętności zdobyte podczas licznych kursów z zakresu terapii manualnej według standardów IFOMPT (szkoła Stanisława Legockiego) oraz według systemu niemieckiego.

Umów wizytę

mgr Paweł Kocoń

Fizjoterapeuta

Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy z pacjentami ortopedycznymi, w tym także ze sportowcami. Doświadczenie zdobywał w Szpitalu MSWiA na oddziale urazowo-ortopedycznym. Sam czynnie uprawia sporty wytrzymałościowe, startuje w biegach na dystansie maratonu i ultra maratonu oraz w zawodach kolarstwa szosowego. 

mgr Łukasz Gogola

Fizjoterapeuta

 Absolwent Akademi Wychowania Fizycznego w Krakowie. Fizjoterapeuta praktykujący od 2010 roku. Swoją zawodową przygodę rozpoczynał w Polsce, by kontynuować ją we Francji, a także w Ameryce Południowej. Pracował w prywatnych gabinetach, w Szpitalach Uniwersyteckich, a także w bardzo popularnych we Francji: Centrach Reedukacji Funkcjonalnej, skupionych głównie na pracy fizjoterapeutycznej. Korzysta z technik kilku szkół terapii manualnej, masażu głębokiego, technik powięziowych (m. in. Manipulacje Powięziowe - Stecco), suchego igłowania, terapii wisceralnej, oraz metod fizjoterapii inwazyjnej pod kontrolą USG (EPTE - Przezskórna Elektroliza, NMP - Neuromodulacja Przezskórna)

Umów wizytę

mgr Grzegorz Maciejczyk

Fizjoterapeuta

Absolwent fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Wieloletnie doświadczenie zdobywał w placówkach w Krakowie i Skawinie.
Uczestnik licznych szkoleń i kursów fizjoterapeutycznych. W swojej pracy stawia na indywidualne podejście do pacjenta. Specjalizuje się rehabilitacji zespołów bólowych kończyn górnych i dolnych oraz rehabilitacji ortopedycznej pooperacyjnej. 

mgr Barbara Szymla

Fizjoterapeuta

Absolwentka Akademi Wychowania Fizycznego w Krakowie. Praktykę zawodową szlifuje od ponad 2 lat, a obecnie rozpoczęła również 4-letnie studia z Osteopatii w warszawskiej Still Academy of Osteopathy. W gabinecie pomaga pacjentom w stanach pourazowych i pooperacyjnych, pracuje również z bólami mięśniowo stawowymi wykorzystując techniki masażu tkanek głębokich oraz techniki mięśniowo powięziowe. Po szczegółowej konsultacji i wywiadzie wdraża aktywne działania pozwalające na szybki powrót do zdrowia. 

mgr Dominika Dąbek

Fizjoterapeuta

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W gabinecie pomaga pacjentom z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa i stawów obwodowych, a także pacjentom w stanach pourazowych i pooperacyjnych. 
W swojej praktyce bazuje przede wszystkim na dokładnym wywiadzie, na podstawie którego dobiera i wykorzystuje techniki terapii manualnej według standardów IFOMPT, masażu tkanek głębokich czy technik terapii blizn. Uzupełnia terapię indywidualnym doborem ruchu i zaleceń, aby umożliwić jak najszybszy powrót do zdrowia i sprawności.